Kontaktinformation

Brf. Kvillebäcksparken

Organisationsnummer: 769620-9068

Styrelse

E-mail: styrelsen@kvillebacksparken.se

Ordförande: Danilo Reschiglian, danilo@kvillebacksparken.se
Kassör
: Patrik Benigar, patrik@kvillebacksparken.se
Ledamot: Martin Arnlid, martin@kvillebacksparken.se
Ledamot: Nenad Obradovic, nenad@kvillebacksparken.se
Suppleant: Kevin Hong, kevin@kvillebacksparken.se

Felanmälan

Felanmälan görs till kundtjänst på 0771-722 722 eller via www.sbc.se/felanmalan.
Öppettider måndag-fredag kl. 07.00-21.00

Tänk gärna på att du själv ansvarar för mycket i en bostadsrätt. Mer information finns t.ex. här.

Jourtjänst

Måndag-fredag efter kl. 21.00 samt helger:
031-80 24 24

Tänk på att du som medlem kan komma att debiteras avgiften för utryckning. Detta gäller t.ex. vid borttappade nycklar eller annan oaktsamhet.

Garageport

Vid problem med garageporten, kontakta Assa Abloy Entrance Systems:
Dagtid: 020 – 22 98 00
Jour: 020 – 24 98 00

Övriga akuta ärenden

Vid övriga akuta ärenden, kontakta förvaltningen (se nedan).

Tänk på att du som medlem kan komma att debiteras avgiften för utryckning om det inte kan anses vara förenings ansvar eller ett garantifel.

Förvaltning

SBC sköter föreningens ekonomiska och tekniska förvaltning.

Telefonnummer: 0771-722 722
kundtjanst@sbc.se

Parkering

Fastighetspartner hanterar våra parkeringsplatser.

Telefonnummer: 031-788 26 14
info@fastighetspartner.se

Social media

Brf. Kvillebäcksparken finns på Facebook.